نقاشی ساختمان قلی پور/نقاشی ساختمان نمونه/نقاشی ساختمان درواوان_نقاشی ساختمان شهرک امام حسین بامناسب

ترین قیمت و کیفیت/ترکیب رنگ حرفه ای/بهترین قیمت رقابتی/بهترین کیفیت/اکیپ کامل ومجرب/انجام کاردراسرع

وقت/اجرای20سال سابقه کاردررنگ امیزی/اجرای پوشش کامل بلکا/نقاشی ساختمان درتهران/نقاشی ساختمان در

کرج/اجرای بلکا/نقاشی ساختمان/نقاشی منزل/نقاشی خانه/رنگ امیزی قلی پور/فروش و نمایندگی بلکادرجه یک

درتهران

 

نقاشی ساختمان درواوان

نقاشی ساختمان شهرک امام حسین

09125089541

 

نقاشی ساختمان در واوان_نقاشی ساختمان شهرک امام حسین

چند نکات مفید برای رنگ امیزی ساختمان: 

برای داشتن یک رنگ باکیفیت و خوب درتمامی نقاط خانه ابتدا باید باهمه رنگ های ساختمانی اشنایی کامل را داشته باشیدپراکه رنگ یکی از اثرگذارترین وبااهمیت ترین مرحله اجرایی یک ساختمان میباشد.اولین موردی که باید در رنگ های ساختمانی به ان توجه کرد این است که باید بدانید ان رنگ مورداستفاده قرار گرفته ایا قابلیت شستشویی را دارد یا نه رنگ های روغنی الکیدی ازقابلیت شستشوی بهتری در مقایسه با دیگر رنگ ها دارد اما باید دقت داشته باشید که این رنگ به دودسته تقسیم میشود رنگ روغنی مات و رنگ روغنی براق که هرکدام از این رنگ ها ویژگی ها وخصوصیات خودشان را به همراه دارند این رنگ ها به تنهایی پوشش مناسبی برای رنگ امیزی یک ساختمان مناسب نیست.

بهتر است بایکدیگر ترکیب کنید تارنگ نهایی شما یعنی رنگ روغنی ازکیفیت مطلوب برخوردارباشد.

دقت داشته باشید که رنگ های روغنی مات و رنگ های روغنی براق هرکدام به تنهایی معایب و مزایایی دارند که با مکمل قرارگرفتن این معایب چندان مرتفع شده رنگ نهایی با کیفیت مطلوبی وزیبایی پیداخواهد کرد.

رنگ روغنی براق کیفیت بالایی دارد و قابلیت شستشویی را هم دارد ودیرتر کثیف تر میشوند امادرعوض بدلیل براقیت زیاد این رنگ موجها و پستی های سطح را اشکارمیکند که همین دلیل موجب شده که به تنهایی گزینه خوبی برای رنگ امیزی ساختمان نباشد.

اما رنگ های روغنی مات برای پوشاندن ترک و عیب های سطح کارتان بسیار خوب بوده ومحیط ساختمان را بدون عیب نشان میدهد اما این رنگ از نظر پوشش وکیفیت در سطح پایین تری نسبت به رنگ روغنی براق دارند پس دقت داشته باشید که از مخلوط رنگ روغنی مات و رنگ روغنی براق به اندازه دلخواه خودتان استفاده کنید.

*نکته*

این رنگ دارای بو بوده وزمان خشک شدن این رنگ بسیار دراز مدت است ممکن است سرب تولید کنند

نقاشی ساختمان در واوان_نقاشی ساختمان شهرک امام حسین

نقاشی ساختمان در واوان_نقاشی ساختمان شهرک امام حسین

نقاشی ساختمان در واوان_نقاشی ساختمان شهرک امام حسین

چند نکات مهم درباره رنگ پلاستیک

رنگ های پلاستیک قابل شستشو هستند اما به دلیل نوع و جنس رنگ بهترین گزینه برای رنگ امیزی سقف ها بوده استفاده از این رنگ برای رنگ امیزی سقف موجب میشود که سقف خانه تا حدی بلندتر بنظر برسد ودر مدت طولانی دیرتر تغییر رنگ بدهد تمامی رنگ های پلاستیک بی بو هستند.

رنگ های اکرولیک یا رنگ های روغنی بی بو

رنگ های اکرولیک بیشتر به بصورت نیمه براق عرضه میشود که دیگر نیازی به ترکیب رنگ مات و براق ندارد همینطور رنگ های اکرولیک ساختمان کاملا بی بو هستند و دوستدارمحیط زیست بوده

رنگ اکرولیک طیف بالایی از رنگ های ساختمانی هستند که با مقایسه بادیگر رنگ ها مزیت خوبی بحساب می ایندطوری که شمامیتوانید هرطیف از رنگ های طبیعت را در کاتالوگ رنگ های کامپیوتری اکرولیک پیداکنید واجرا کنید.

سرعت اجرایی بسیار بالایی دارند نسبت به رنگ های دیگر زودتر خشک میشود در مدت زمان بسیار کوتاه 

انتخاب نقاش خوب

مهم ترین و اساسی ترین بخش در رنگ امیزی انتخاب کردن یک رنگ کار ماهر و حرفه ای و تعیین کننده قیمت رنگ امیزی است درباره رنگ کار ساختمان باید به تجربه اخیر ان اشاره کرد از طرف سازمان فنی حرفه ای کشور ساماندهی شده و به عنوان یکی از عضو اتحادیه نقاشان ساختمان بوده باشد.

مهارت های لازم را در زمینه رنگ امیزی باید داشته باشد کارت مهارت فنی حرفه ای صادر شده باشد .

قیمت نقاشی ساختمان مسئله ای است که اکثر موجب گمراه شدن کارفرما میشودی ساختمان از رنجورشدن رنگ کارساختمان میشود.توجه داشته باشید که قیمت مطلوب اتحادیه نقاشان ساختمان از قیمتی که نقاش ساختمان به شما پیشنهاد میکند بسیاربالاتر است اما بدلیل رقابتی بودن کارکنان نقاشی ساختمان قیمت ها را پایین ارائه میکنند.

09125089541

کیفیت مطلوب

ارسال نمونه کار(حضوری تلگرام)

ارسال البوم ما(حضوری تلگرام)

ارسال کاتالوگ(تلگرام و حضوری)

تحویل سرقت 

خدمت در اسرع وقت 

خدمات متمایز 

نظافت کاری بعداز به اتمام رساندن کار

بهترین ها با ما

افتخار ما کیفیت کاری ماست

اماده سفارشات کلی و جزئی 

مشاوره رایگان

بازدیدرایگان

اماده عقدقرارداد 

با ضمانت و تضمین کار 

ادعا نمیکنیم که بهترینیم اما افتخار میکنیم که بهترین ها مارابرگزیده اند.

نقاشی ساختمان قلی پور با اکیپ های تخصصی و ماهر در رنگ امیزی ساختمانی صنعتی و مسکونی امادگی خودرا در جهت رنگ امیزی ساختمان (بلکا/مولتی کالر/کنیتکس/پتینه کاری/اکرولیک/رنگ روغنی/رنگ پلاستیک و….)

نقاشی ساختمان قلی پور بهترین ها رابرای شمادوستان گرامی ارزومنداست باتشکر از همراهی شما با مادراین مقاله.

موفق و موید باشید.