نقاشی ساختمان درجه یک_نقاشی ساختمان تهران تهرانسرلاکچری نقاشی ساختمان قلی پور/نقاشی ساختمان بامناسب ترین قیمت و کیفیت/ترکیب رنگ حرفه ای/بهترین قیمت قابتی/بهترین کیفیت/اکیپ کامل ومجرب/انجام کاردراسرع وقت/اجرای20سال سابقه کاردررنگ امیزی/اجرایپوشش کامل بلکا/نقاشی ساختمان درتهران/نقاشی ساختمان در کرج/اجرای بلکا/نقاشی ساختمان/نقاشی منزل/نقاشی خانه/رنگ امیزی قلی پور/فروش و نمایندگی بلکادرجه یک درتهران 

خانه هایتان را گلستان میکنیم.

09125089541

افتخاربزرگ ما کیفیت کار ماست.

برای زیبایی ورنگ امیزی منزلتان و یا محل کارتان جادو نمیکنیم اصول پایه کسب کاروخدمات ما کیفیت میباشد ودر این میان تجربه یک نسل قبلمان در ارائه بهترین کار بماکمک میکند.

سفارشات کلی و جزئی درتمامی نقاط پذیرفته میشود.

09125089541

نقاشی ساختمان درجه یک_نقاشی ساختمان تهران تهرانسرلاکچری

چه زمانی به نقاش ساختمان در تهران نیاز داریم؟

همه افراد برای زیباتر شدن محیط زندگی و محل کار خود می‌توانند از خدمات نقاشی و رنگ‌آمیزی برای خانه‌ها، آپارتمان‌ها، مغازه‌ها و واحدهای اداری و تجاری استفاده کنند. شما نیز:

  • اگر قصد بازسازی ساختمان و محیط زندگی خود را دارید.
  • اگر به دنبال تغییر دکوراسیون داخلی هستید.
  • اگر با یک هزینه کم قصد زیباتر کردن محیط زندگی‌تان را دارید.
  • اگر برای داشتن نظافت و تمیزی بیشتر نیاز به نقاشی دیوار منزل دارید.
  • اگر واحد شما نوساز است و می‌خواهید قبل از ورود به آن، دیوارها را رنگ‌آمیزی کنید.

و موارد دیگر از این دست، می‌توانید از خدمات نقاشی ساختمان بهره ببرید.

 

نقاشی ساختمان با غلطک یا قلمو؟ کدام بهتر است؟

در گذشته برای نقاشی کردن ساختمان بیشتر از قلمو استفاده می‌شد اما در سال‌های اخیر غلطک‌ها کار نقاشی را ساده‌تر کردند. استفاده از هر کدام از این ابزارها به تبحر و توانایی نقاش بستگی دارد. امروزه خیلی از افراد از نقاشی ساختمان با غلطک طرح‌دار استفاده می‌کنند زیرا نتیجه نهایی بسیار شبیه به کاغذ دیواری می‌شود. گاهی نیز برای ساختمان‌های خالی از نقاشی ساختمان با پمپ و پیستوله استفاده می‌شود. نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر، نقاشی ساختمان پتینه کاری و… نیز روش‌های مخصوص به خودش را دارد که متخصصان استادکار این نوع کارها را نیز با کیفیت بالا برایتان انجام خواهند داد.

اما جدای از روش اجرای نقاشی ساختمان، مهمترین نکته در نقاشی منزل، ترکیب رنگ آن است. برای اینکه رنگ مورد نظرتان دقیقا مطابق با خواسته شما باشد می‌توانید ترکیب رنگ را به مراکز تخصصی ترکیب رنگ ساختمانی بسپارید و از آنها رنگ آماده را تحویل بگیرید. البته در این مواقع هزینه رنگ کمی بیشتر از حد انتظار خواهد شد. برای اینکه در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید، می‌توانید ترکیب رنگ را به نقاش بسپارید.

 

 

هزینه و قیمت نقاشی ساختمان چقدر است؟

چقدر زمان لازم است؟

اگر برای شما هم سوال پیش آمده که نقاشی ساختمان متری چند است، باید بگوییم که هزینه خدمات نقاشی منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد. زیرا این کار به عوامل همچون متراژ ساختمان، نوع رنگ مصرفی، نوع کار، ابزار به کار رفته روی دیوارها و… وابسته است. به‌عنوان‌مثال نرخ نقاشی ساختمان با رنگ‌روغن و تعرفه نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک فرق دارد. اما برای به دست آوردن دستمزد نقاشی ساختمان کافیست متراژ خانه را ضربدر سه کنید تا کل متراژی که قرار است رنگ شود را به دست بیاورید. سپس می‌توانید این عدد را در قیمت رنگ زدن متری ضرب کنید تا هزینه حدودی نقاشی منزل به دست بیاید.

زمان موردنیاز برای نقاشی ساختمان نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع رنگ، میزان خرابی دیوارها، متراژ کار، میزان گچ‌بری‌ها و… همگی در زمان موردنیاز برای تمام شدن کار نقاشی خانه تاثیر دارند. به عنوان مثال رنگ روغن دیرتر خشک می‌شود و زمان بیشتری می‌برد اما رنگ اکرلیک زودتر خشک می‌شود به همین دلیل کار نقاشی زودتر به پایان می‌رسد.

قبل از اینکه به دنبال نقاشی ساختمان ارزان قیمت باشید، به کیفیت کار فکر کنید. زیرا کیفیت ارزان نیست. استادکار به شفافیت قیمت‌ها معتقد است

 

نقاشی ساختمان درجه یک_نقاشی ساختمان تهران تهرانسرلاکچری

خوش‌رنگ‌تر از همیشه با خدمات نقاشی ساختمان مدرن و حرفه‌ای

یکی از موثرترین روش‌ها برای ایجاد تحول در محیط داخلی ساختمان رنگ‌آمیزی آن است. بسیاری از ما با استفاده از رنگ‌ها به محل زندگی خود روح می‌بخشیم و آن را جذاب می‌کنیم. در واقع رنگ‌آمیزی و نقاشی ساختمان یکی از مراحل اصلی برای بازسازی خانه و تغییر دکوراسیون است و نقش فوق‌العاده‌ای در زیباتر شدن خانه ایفا می‌کند. خیلی از افراد برای خانه‌های نوساز نیز از رنگ‌آمیزی ساختمان استفاده می‌کنند زیرا رنگ‌کردن دیوارهای داخلی خانه انتخابی مناسب برای داشتن محیط زندگی زیبا است.

 

ایجادسطحی با براقیت مناسب

دارای مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی 

مصرف رنگ های هادی سحر هاویلوکس

مصرف رنگ های درجه یک پلاستیک

مصرف رنگ های استاندارد روغنی

مصرف رنگ های بی بو وقابل شستشو100%

تعمیرات و تغییرات نقشه داخلی ساختمان

بازیدرایگان

مشاوره رایگان

ارسال نمونه کارازطریق تلگرام و یا حضوری

کیفیت عالی و کیفیت مطلوب 

قیمت مناسب

 

روند سفارش خدمات رنگ آمیزی ساختمان آنلاین از استادکار چگونه است؟

همین‌که دکمه ثبت سفارش را بزنید از شما سوالات ساده‌ای پرسیده می‌شود تا روند انتخاب متخصص مناسب برای شما آسان شود. در ابتدا مکانی که نیاز به نقاشی دارد را مشخص می‌کنید. در مرحله بعد اگر نیاز به بازدید و کارشناسی داشته باشید می‌توانید به‌صورت رایگان درخواست کارشناس کنید. در قسمت توضیحات تکمیلی نیز می‌توانید درخواست و یا نوع کار خاصی که مدنظرتان هست را مطرح کنید. سپس با تعیین ساعت و تاریخ موردنظر و همچنین تعیین آدرس، سفارش شما نهایی می‌شود و باید منتظر پیشنهادهای متخصص‌ها بمانید.

چطور از کیفیت خدمات نقاشی منزل و ساختمان در استادکار اطمینان داشته باشم؟

اگر به دنبال نقاشی ساختمان با کیفیت هستید، اگر قصد نقاشی منزل و محل کار خود را دارید و اگر به دنبال زیرسازی و بتونه‌کاری مناسب برای آماده کردن دیوارها هستید، استادکار با معرفی بهترین و ماهرترین متخصصان، آماده خدمت‌رسانی به شماست. برای اطمینان از کیفیت خدمات ارائه‌شده توسط متخصصان استادکار می‌توانید از نظر کاربران دیگر استفاده کنید و با بررسی امتیاز متخصصان، بهترین را برای کار خود انتخاب کنید.

خدمات نقاشی ساختمان در تمامی مناطق تهران در استادکار قابل سفارش هستند. همچنین قیمت‌های اعلام‌شده در استادکار کاملاً شفاف هستند و متخصصان استادکار با استفاده از تجربه و دانش فنی بالا در صورت نیاز راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه خواهند کرد.

پس اگر برای نقاشی ساختمان جزیی به دنبال نقاش ساختمان روزمزد هستید، اگر به فکر نقاشی منزل جدید هستید، اگر دوست دارید جدیدترین نقاشی ساختمان برای نقاشی منزل مسکونی خود بهره ببرید، همین حالا می‌توانید سفارش خود را برای نقاشی منزل در تهران ثبت کنید و از خدمات با کیفیت استادکار بهره ببرید.

 

 

09125089541

قلی پور